Statybos:
Žaidėjas pradeda pasirinkdamas kryptį kur bus jo pirma gyvenvietė. Tada šia kryptimi atsitiktinai bus įkurta jūsų gyvenvietė. Per 'Pilis' meniu žaidėjas (kaip lyderis) gali nuspręsti kuriuos pastatus statyti ar plėsti gyvenvietėje. Kai kurie pastatų lygiai ir kombinacijos aktyvuoja daugiau pastatų galimybių.
Resursai:
Resursai ir gyventojai yra labai reikalingi, nes resursai naudojami pastatų statymo procese, o gyventojai atlieka statymus. Yra trys resursų tipai (molis, mediena ir rūda), kurie automatiškai gaminami atitinkamų pastatų. Galimų gyventojų kiekis keisis, kai malūnas būna praplėstas.
Mainai:
Resursais prekiaujama per turgaus pastatą. Resursai gali būti tiesiogiai siūlomi turguje arba apkeičiami tarp žaidėjų.
Lavinimas:
Po pirmos plėtimosi fazės, žaidėjas gauna galimybę statyti baraką. Šis pastatas leidžia žaidėjui išrasti pirmuosius karius ir juos treniruoti. Kariai neturi išlaikymo kainos, tačiau jų kiekis yra limituotas priklausomai nuo gyventojų skaičiaus. Jei įgyvendinate konkrečius reikalavimus, galima išrasti daugiau karinių vienetų. Tai reiškia, kad barakuose galite treniruoti daugiau įvairaus tipo karių.
Užkariavimas:
Jei žaidėjas išgyvena išsivystymo fazę, jis gali pradėti karą su kitais žaidėjais ir pilnai užimti jų miestus. Kad galėtų tai padaryti, žaidėjui reikia grafo, kuris yra specialus karinis vienetas turintis specialius reikalavimus ir brangiai apmokamas.
Atgal | Pradžia
© 2015 - 2022
Swordwap Administrator https://www.swordwap.com Online Wap Games