Gyvenvietės:
Pagrindinė žaidimo dalis yra gyvenvietės. Kiekviena gyvenvietė turi savo unikalią vietą žemėlapyje, kuri skiriama koordinatėmis. Be to kiekviena gyvenvietė turi savo vardą ir valdytoją. Žaidėjas gali pakeisti gyvenvietės vardą.
Gyvenvietėje statomi pastatai kurie žaidėjui leidžia atlikti konkrečius veiksmus: gaminti resursus, išrasti, gaminti karinius vienetus ir t.t. Tai įgalina karus tarp žaidėjų. Kartu su gyvenvietės išplėtimu, jos taškai ir valdžios jėga didėja, todėl ji tampa dar galingesnė ir sunkiau užkariaujama.
Resursai:
Žaidime yra trys resursų tipai ir gyventojai. Abu yra būtini galimų veiksmų padidinimui. Resursai yra sunaudojami dalykai, tai reškia, kad po panaudojimo jie dingsta, o gyventojai yra susiejami su tam tikrais objektais (pastatais, kariniais vienetais...) ir galimi jei tik egzistuoja objektas.
Trys skirtingi resursų tipai reikalingi beveik visiems veiksmams. Resursai nuolatos gaminami konkrečių pastatų, jais vyksta apsikeitimas ir jie perkami ar parduodami turguje. Kiek žaidėjas daugiausia gali turėti resursų priklauso nuo jo sandėlio talpos.
* Molis yra išgaunamas * molio karjere
* Mediena yra gaminama * lentpjūvėje
* Rūda yra kasama * rūdos kasykloje
Gyventojai:
Gyventojai yra vieni iš žaidėjo išteklių ir jie riboja žaidėjo nuosavybę. Kiekviena žaidėjo gyvenvietė turi gyventojų kiekį, kuris tam tikru momentu yra maksimalus jo pastatams ir kariniams vienetams. Kiekvienas objektas yra pririštas prie tam tikro kiekio gyventojų skaičiaus, ir šie gyventojai yra klasifikuojami kaip įdarbinti. Gyventojai, kurie nėra dar susieti vadinami laisvais gyventojais. Jei veiksmas reikalauja daugiau gyventojų nei turi žaidėjas, jis nebus atliktas. Jei žaidėjas nori padidinti gyventojų skaičių jam reikia plėsti malūną, nes nuo jo priklauso gyventojų kiekis.
Jei žaidimo metu gyvenvietė praranda karinius venetus ar pastatus, susieti gyventojai vėl tampa laisvais ir juos galima naudoti kitiems objektams. Kariniai vienetai išvykę iš gyvenvietės vis dar įtakoja gyventojų kiekį gimtojoje gyvenvietėje kol nemiršta kovoje.
Taškai:
Kiekviena gyvenvietė turi tam tikrą kiekį taškų, kuris simbolizuoja gyvenvietės progresą. Taškų kiekis taip pat nulemia maksimalią valdžios jėgą. Gyvenvietės valdžios jėga simbolizuoja žaidėjo įtaką jo gyvenvietėje.
Valdžios jėga:
Valdžios jėga svyruoja tarp 0 ir maksimalaus gyvenvietės taškų skaičiaus. Kadangi maksimalus gyvenvietės taškų kiekis negali būti didesnis nei 20000, valdžios jėgos limitas taip pat yra 20000. Jei valdžios jėga mažesnė nei maksimumas, ji kas valandą pakyla 5%. Valdžios jėga gali būti sumažinta grafo įtakos. Jei valdžios jėga nukrenta iki 0, gyvenvietė užkariaujama ir tampa puolėjo nuosavybe.
Naujos gyvenvietės įkūrimas:
Naujos gyvenvietės įkūrimas reikalauja tam tikro TITANS pažangos taškų skaičiaus. Norėdami įkūrti naują gyvenvietę susiraskite apleistą slėnį žemėlapyje ir paspauskite 'Įkurti naują gyvenvietę'. Jeigu turite pakankamai TITANS pažangos taškų, gyvenvietė bus akimirksniu įkūrta be jokių papildomų išlaidų.
TITANS pažangos taškai auga 4 taškų per valandą greičiu. Po gyvenvietės perėmimo gyvenvietės valdžios jėga iškart atsistato iki 30 procentų.
Atgal | Pradžia
© 2015 - 2025
Swordwap Administrator https://www.swordwap.com Online Wap Games